Nie tylko kobiety mają problem z tym, że kiedy trzeba gdzieś wyjść i wyjątkowo im zależy na dobrej prezencji, nagle okazuje się że w szafie nie ma nic sensownego. Problem ten dotyczy także sporej ilości mężczyzn, zwłaszcza przed wyjściem na randkę. Wystarczy jednak trzymać się kilku reguł i z pewnością ten problem nie będzie już nas dotyczył.

W zależności od tego jakie miejsce wybraliśmy na randkę możemy zdecydować czy lepszą opcją będzie bardziej elegancki czy może sportowy garnitur. Jeśli wybieramy się do teatru czy na kolację do modnej restauracji warto postawić na ponadczasową klasykę. Jeśli natomiast idziemy do klimatycznej kawiarni a potem mamy w planach spacer, można wybrać coś luźniejszego. Zawsze dobrym wyborem będzie grafitowy czy grantowy garnitur z elegancką białą czy szarą koszulą. Jeśli więc mamy obawy czy dobrze dobierzemy koszulę czy krawat postawny na sprawdzone połączenia. Jeśli chodzi o krawat to od nas zależy cze w ogóle go założymy. Na bardziej oficjalne wyjście zawsze dobrze się na niego zdecydować. Nie tylko ożywi strój, ale także może podkreślić powagę sytuacji. Dobra jakościowo i odpowiednio skrojona marynarka może być podstawą wielu udanych stylizacji. Nie koniecznie musimy do niej zakładać eleganckie spodnie. W połączeniu z jeansami czy materiałowymi spodniami typu chinos będzie wyglądała równie dobrze i szykownie. Na wielu portalach internetowych możemy znaleźć wiele inspiracji i podpowiedzi jak łączyć poszczególne elementy stroju. Nawet jeżeli coś nam się podoba, ale nie jesteśmy przekonani czy do nas będzie pasowało tak samo dobre, lepiej warto sobie odpuścić. Przecież w każdym stroju chodzi o to, żebyśmy się w nim swobodnie czuli.

Bez względu więc czy wybieramy się na uroczystą kolację, do kina czy teatru, a może tylko na zwykły spacer warto założyć garnitur, lub chociaż niektóre jego elementy. Będziemy wyglądać nie tylko modnie ale również z klasą, a to na pewno nie ujdzie uwadze naszej partnerki. Nie pozostaje nic innego, ale tylko miło spędzić z nią czas.